Krucifix

Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix
Krucifix

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUCIFIX, 2 st, 1800-tal, bronserat gips på trä, höjd ca 42 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Skador, senare bemålning/bronsering

601435

2018-12-27