Reseur Paris
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEUR, 1800-tal, mässing, Prix Montyon C. Maurel a Paris, höjd ca 8,5 cm exkl hänkel
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Smärre slitage. Ej funktionstestad. Funktionen garanteras ej.
601437
2018-12-27