Fotoalbum

Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum
Fotoalbum

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOALBUM, jugend, 1900-talets början, med fotografier, ca 27x22 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Lås med skada

601438

2018-12-27