Brevpress
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BREVPRESS, SKRIVSTÄLL, RAMAR, 1 par, alabaster, 1900-tal, höjd 8-21 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Kuntoraportti
Slitage, nagg, lagningar
601441
Päivämäärä:
2018-12-27