Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BREVPRESS, SKRIVSTÄLL, RAMAR, 1 par, alabaster, 1900-tal, höjd 8-21 cm

Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland

Kuntoraportti

Slitage, nagg, lagningar

601441

Päivämäärä:

2018-12-27