Cohr kaffeservis i silver
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
COHR, kaffeservis, 3 dlr, silver, 1900-tal, Danmark, rokokostil, kaffekannans höjd ca 23 cm, vikt ca 1140 g
Kuntoraportti
Smärre slitage
601442
Päivämäärä:
2018-12-30