Cohr kaffeservis i silver

Cohr kaffeservis i silver
Cohr kaffeservis i silver
Cohr kaffeservis i silver
Cohr kaffeservis i silver
Cohr kaffeservis i silver
Cohr kaffeservis i silver
Cohr kaffeservis i silver
Cohr kaffeservis i silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

COHR, kaffeservis, 3 dlr, silver, 1900-tal, Danmark, rokokostil, kaffekannans höjd ca 23 cm, vikt ca 1140 g

Kuntoraportti

Smärre slitage

601442

Päivämäärä:

2018-12-30