Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIPSTÄLL med pipor, 1800-tal, björk, delvis silver beslag, höjd ca 72 cm
Proveniens: Ett gammalt, orört samlarhem från Ångermanland
Slitage, skador
601444
2018-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här