Leopold Fare färglitografier

Leopold Fare färglitografier
Leopold Fare färglitografier
Leopold Fare färglitografier
Leopold Fare färglitografier
Leopold Fare färglitografier
Leopold Fare färglitografier
Leopold Fare färglitografier
Leopold Fare färglitografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): (8) Landskap, signerade, färglitografier, varierande mått

3 är ramade varav dem 2 med trasig glas, de andra är oramade

601448

2018-12-23