Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, Art Deco, 3 lådor, fanerad i alm, svärtade fötter, draghandtag i vitmetall, höjd 68, 101 x 44 cm
Bruksslitage, handtagen med viss anlöpning, nyckel saknas
601462
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här