Byrå Art Deco

Byrå Art Deco
Byrå Art Deco
Byrå Art Deco
Byrå Art Deco
Byrå Art Deco
Byrå Art Deco
Byrå Art Deco
Byrå Art Deco

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, Art Deco, 3 lådor, fanerad i alm, svärtade fötter, draghandtag i vitmetall, höjd 68, 101 x 44 cm

Bruksslitage, handtagen med viss anlöpning, nyckel saknas

601462

2018-12-29