Longines herrarmbandsur
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LONGINES, armbandsur, Le Grande Classique, gulddoublé, 2000-tal, quartz, safirglas, boettnr. L4.637.2, serienr. 26870061, originalläderband samt spänne i gulddoublé, diameter 32,3 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
601464
2018-12-23