Erik Wörts sideboar Ulvö

Erik Wörts sideboar Ulvö
Erik Wörts sideboar Ulvö
Erik Wörts sideboar Ulvö
Erik Wörts sideboar Ulvö
Erik Wörts sideboar Ulvö
Erik Wörts sideboar Ulvö
Erik Wörts sideboar Ulvö
Erik Wörts sideboar Ulvö
Erik Wörts sideboar Ulvö
Erik Wörts sideboar Ulvö

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK WÖRTS, sideboard, Ulvö, ekfaner / massiv ek,
4 lådor, skjutdörrar Ikea, 1960-tal, höjd 73, 183 x 45 cm

Bruksslitage, några hyllbärare saknas

601478

2018-12-29