Ting Walasse färglitografi

Ting Walasse färglitografi
Ting Walasse färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TING WALASSE (Kina, 1929-2010): "Flowers", signerad, artist proof, färglitografi, bildmått ca 44x60 cm

601485

2018-12-23