Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSGRUPP, 1900-tal, 5 dlr, empirestil, bonad björk, klädda i grön textil, bestående av: soffa, 1 par karmstolar, 1 par taburetter, 195, djupp 76, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

601486

2018-12-23