Staffan Hallström färglitografi
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad samt numrerad 47/75, stämpelintyg på baksidan, färglitografi, bladmått ca 59,5x70,5 cm
Oramad, hanteringsveck och märken i marginalen
601502
2019-01-22