Staffan Hallström färglitografi

Såld för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad samt numrerad 47/75, stämpelintyg på baksidan, färglitografi, bladmått ca 59,5x70,5 cm

Oramad, hanteringsveck och märken i marginalen

601502

2019-01-22