Staffan Hallström Ingens hundar
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad, blyertspåskrift Etapptryck, stämpelintyg på baksidan, färglitografi, bladmått ca 62,5x70,5 cm
Oramad, hanteringsveck, revor
601507
2019-01-22