Staffan Hallström Ingens hundar

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Ingens hundar, stämpelsignerad, blyertspåskrift Etapptryck, stämpelintyg på baksidan, färglitografi, bladmått ca 62,5x70,5 cm

Oramad, hanteringsveck, revor

601507

2019-01-22