Staffan Hallström Gulliver

Staffan Hallström Gulliver
Staffan Hallström Gulliver
Staffan Hallström Gulliver
Staffan Hallström Gulliver

Såld för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Gullivers vagn, monogramsignerad och daterad 1969, numrerad 4/60, litografi, med blyertinslag (hjul), bladmått ca 52,5x76 cm

Oramad, gulnader

601515

2019-01-22