Staffan Hallström

Staffan Hallström
Staffan Hallström

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Gullivers vagn, stämpelsignerad, etsning, bladmått ca 62,5x75,5 cm

Oramad, hanteringsveck, fläckar

601523

2019-01-22