Jakt och Skytte vintageaffischer Sport

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

JAKT, SKYTTE, 2 st vintageaffischer, "Södermanlands läns Jaktvårdsförening...jaktutställning", Konstmuseet i Eskilstuna, Myhrman-45, samt STOCKHOLMS-TIDNINGENS Riksskyttetävling, Hammarsten -39, J. Olséns Lito Sthlm, litografiska affischer, vintage, ca 100x69/70 cm

Oramade, skador, gulnader

601531

2018-12-23