Stol rokoko
2018-12-26
601551
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOL, 1700-tal, provinsarbete i rokoko, skuren dekor, grönmålad, sitthöjd ca 49 cm
Slitage, fläckar, tyg med skador