Klubbat för:
400 SEK
1 200 SEK
PATRIK KARLSTRÖM (född 1964), (3) Abstakt komposition, signerade ´´Patrik Karlström´´ och daterade -95, fotografi, ca 39x49 cm
Ej examinerade ur ramen
601552
2018-12-23