Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, fanerat med masurbjörk, 2 lådor, höjd ca 76, 104x62 cm

Slitage, nyckel saknas, olika lås

601559

2018-12-26