Radiorör / elektronrör ca 130 st
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RADIORÖR / ELEKTRONRÖR, ca 130 st, 1940-/60-tal, bl a Telefunken, Triotron, Sylvania, Philips och Valvo, i originalkartonger varav många förefaller oöppnade
Kartongerna delvis med smärre slitage, ej funktionstestade
601571
2018-12-29