Radiorör / elektronrör ca 130 st

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RADIORÖR / ELEKTRONRÖR, ca 130 st, 1940-/60-tal, bl a Telefunken, Triotron, Sylvania, Philips och Valvo, i originalkartonger varav många förefaller oöppnade

Kartongerna delvis med smärre slitage, ej funktionstestade

601571

2018-12-29