Slagbord 1800-tal
2018-12-24
601574
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, furu, brädor i kortsidor, ca höjd 74 cm, 96x49+57+57 cm (total längd 163)
Maskstungen, slitage