Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VÄGGSPEGEL, 1900-talets andra hälft, ram i gulmetall, diameter ca 52 cm
Brukslitage
601582
2019-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här