Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Queen Anne, 1700-tal, fanerad med mahogny, delvis förgylld dekor av mussla, fasettslipad originalglas, ca 51x32 cm
Tidigare till lådspegel
601583
2018-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här