Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAVID WALLIN (1876-1957): "Vid Vättern, Omberg", signerad och daterad D. Wallin, daterad a tergo 1936, olja pannå, ca 40x33 cm
601585
2019-01-02
Gör en kostnadsfri värdering här