Tyko Sallinen akvarell
2019-01-02
601589
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TYKO SALLINEN (1879-1955): Landskap med hus, signerad Sallinen, akvarell, bildmått ca 30x39 cm