Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPELBORD, 1700-tal, rokoko, betsad furu, låda i sargen, höjd ca 78, 105x50 cm

Omfattande renoverat, kompletterat, lagningar

601598

2018-12-26