Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, 1800-talets slut, inläggningar i pärlemor, mässing och sköldpadd, invänidgt med 4 karaffer och glas, schatulls mått ca 26, 23x31 cm

Gåt ej att stänga, skador, delvis ej tillhörande glas, nagg

601608

2018-12-24