Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VITRINSKÅP, 17/1800-tal, sannolikt Holland, fanérat i valnöt, beslag i mässing, höjd ca 205, 135x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Renoverat, kompletterat, ytskador, fanérbortfall

601630

2018-12-24