Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD, rokokostil, Solgården, Stockholm, bemålat, 2 lådor i sargen, höjd ca 75, 90x52, total längd 180 cm
Smärre slitage och repor
601631
2018-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här