Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, rokokostil, Solgården, Stockholm, bemålat, 2 lådor i sargen, höjd ca 75, 90x52, total längd 180 cm

Smärre slitage och repor

601631

2018-12-24