Lisa Larson Ishockeyspelare
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LISA LARSON, "Målvakt" ur serien "Ishockeyspelare", Gustavsberg, formgiven 1971, glaserat stengods dekorerat i Tre Kronors landslagsdräkt, stämplad undertill, höjd ca 12 cm
Minimalt slitage
601644
2018-12-27