Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
BORDSRADIO/-UR, Universum, plast, 1970-tal, batteridrift, analogt ur, höjd 9,5, 33 x 21 cm
Bruksslitage, märken, ej funktionstestat, en knapp saknar kromhölje
601659
2018-12-29