Bordsradio/-ur 1970-tal

Bordsradio/-ur 1970-tal
Bordsradio/-ur 1970-tal
Bordsradio/-ur 1970-tal
Bordsradio/-ur 1970-tal
Bordsradio/-ur 1970-tal
Bordsradio/-ur 1970-tal
Bordsradio/-ur 1970-tal
Bordsradio/-ur 1970-tal

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

BORDSRADIO/-UR, Universum, plast, 1970-tal, batteridrift, analogt ur, höjd 9,5, 33 x 21 cm

Bruksslitage, märken, ej funktionstestat, en knapp saknar kromhölje

601659

2018-12-29