Märklin Trans Europe Express
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN, tågset, spår Ho, 1970-tal, modell "3071" Trans Europe Express, bestående av 3-delat diesellok, i orginalemballage
Tågen i gott skick, emballaget med slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen,
601662
2018-12-24