Märklin Trans Europe Express

Märklin Trans Europe Express
Märklin Trans Europe Express
Märklin Trans Europe Express
Märklin Trans Europe Express
Märklin Trans Europe Express
Märklin Trans Europe Express

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN, tågset, spår Ho, 1970-tal, modell "3071" Trans Europe Express, bestående av 3-delat diesellok, i orginalemballage

Tågen i gott skick, emballaget med slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen,

601662

2018-12-24