Hörnsbord sengustavianska
2018-12-26
601682
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HÖRNBORD, 1 par, sengustavianska, omkring 1800, fanerade i mahogny, skiva i grön kalksten resp imitationsmålad träskiva, höjd ca 71-72, 57x40 cm
smärre fanerbortfall, repor, slitage