Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets andra hälft, skulptur, förgylld brons, osignerad, sockel i sten, höjd ca 90 cm

601698

2019-01-12