Erik Forsman akvarell

Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK FORSMAN (1916-1976): (2) Midsommar, signerade Erik Forsman, akvarell med täckvitt, samramade, bildmått ca 10x7 resp 7x9 cm

601709

2018-12-24