Erik Forsman akvarell

Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell
Erik Forsman akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK FORSMAN (1916-1976): Julstjärna med domherre, signerad Erik Forsman, akvarell med täckvitt, 18x11 cm

601710

2018-12-24