Bordslampa empierstil

Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil
Bordslampa empierstil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, empirestil, slipat glas, med mässings montering, höjd inkl skräm 46 cm

Omgjord från fotogenlampa, borrad, skärm med skador

601733

2018-12-26