Soppslev såsslev och tesil

Soppslev såsslev och tesil
Soppslev såsslev och tesil
Soppslev såsslev och tesil
Soppslev såsslev och tesil
Soppslev såsslev och tesil
Soppslev såsslev och tesil
Soppslev såsslev och tesil
Soppslev såsslev och tesil

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

SOPPSLEV, SÅSSLEV, TESPINDEL, silver, 1800-tal, längd ca 16-41 cm

Bucklor, skador

601742

2018-12-26