Ram 1800-tal
2018-12-26
601749
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, senempire, 1800-talets mitt, förgylld, dekor i pastellage, med litografi, rammått ca 52x61 cm
Slitage, skador