Bordslampor 1960-tal
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPOR, 1 par, lackerad plåt, lösa skärmar, 1960-tal, omärkta förutom etiketter med glödlampsrekommendation, höjd ca 50, diameter 55 cm
Bruksspår, vissa repor/märken, ej funktionstestade
601774
2018-12-28