Stolar nyrokoko

Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

STOLAR, 14 st, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, alm, delvis stoppad sits, klädsel i grön plysch, sitthöjd ca 44 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador, torrsprickor, två stolar med skadade ryggar

601775

2018-12-26