Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 14 st, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, alm, delvis stoppad sits, klädsel i grön plysch, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador, torrsprickor, två stolar med skadade ryggar
601775
2018-12-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner