Cykel

Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel
Cykel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CYKEL, Rekord, 1920-30-tal, svartlackerad, med karbinlampa

Bruksslitage

601779

2018-12-24