Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, Dux, vinröd skinnklädsel, betsad benställning, lös sittplymå, sitthöjd ca 42 cm
Brukslitage, rygg med mindre reva
601791
2018-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här