Matta Kina 1900-tal

Matta Kina 1900-tal
Matta Kina 1900-tal
Matta Kina 1900-tal
Matta Kina 1900-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTA, semiantik, Kina, dekor av slöjstjärtar i blått mot röd botten, ca 150x210 cm

Reducerade kortsidor, lagningar

601794

2018-12-30