Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets slut, fanérad i valnöt, bronserade beslag, lådfronter med dekor av bladslingor, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 92, 85x51 cm
Nyckel saknas, ytskador, märken
601796
2018-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här