Byrå 1800-talets slut

Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut
Byrå 1800-talets slut

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets slut, fanérad i valnöt, bronserade beslag, lådfronter med dekor av bladslingor, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 92, 85x51 cm

Nyckel saknas, ytskador, märken

601796

2018-12-26