Ampel mässing 1800-tal

Ampel mässing 1800-tal
Ampel mässing 1800-tal
Ampel mässing 1800-tal
Ampel mässing 1800-tal
Ampel mässing 1800-tal
Ampel mässing 1800-tal
Ampel mässing 1800-tal
Ampel mässing 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

AMPEL, mässing, 1800-talets mitt, senempire/nyrokoko, tre ljusarmar samt sparljus, höjd ca 54, diameter 35 cm

601805

2018-12-28